
De Merwede Wandeltocht
Klik op het plaatje om de route in Google
Earth te bekijken
Klik hier voor een gewone uitvergroting van
het plaatje
Er zijn 3 rusten, netjes op ca 10, 20 en 30 km. De eerste rust was vrij druk en daar ben ik alleen even naar het toilet geweest. In de tweede rust heb ik in gezelschap van Suze en Wilma van een heerlijk kopje koffie genoten en idem dito in de 3e rust. Daar heb ik er zelfs nog appelgebak met slagroom bij genomen.
Ook had ik onderweg nog een ontmoeting met een forumlid, Pauline, die niet de tocht mee liep, maar daar gewoon voor zichzelf aan het wandelen was. Heel toevallig dat je mekaar dan net tegenkomt!
Op het eind kwam ik plotsklaps tussen de groepen (voornamelijk) kinderen terecht. Ik wist helemaal niet dat dat überhaupt nog bestond, maar die groepen liepen dus met jurybeoordeling! Gezellig was het wel, de jury let er ook op of er leuk gezongen wordt en zo, dus ik kon genieten van de ouderwetse potjes met vet, drie maal drie is negen en natuurlijk het onvermijdelijke "we zijn er bijna".
![]()
Bij de sporthal stond dus dit keer vrij veel publiek, veel ouders die hun kinderen kwamen inhalen. Best wel leuk om een keer mee te maken, maar ik haalde ook een groep volwassenen in en nee, dat zou toch niets voor mij zijn, dat wandelen in een groep! Maar gelukkig zijn we niet allemaal hetzelfde.
Een mooie medaille rijker en met een heerlijk voldaan gevoel weer naar huis getuft. 't Was ook nog eens redelijk in de buurt, dus ik was bijtijds thuis. Lekker gebadderd!
Tot
volgende keer en groetjes van Wandelbeer! ![]()
Vergeet mijn gastenboek niet!
